Пребарување
Време

Click for Ohrid Aerodrome, Macedonia Forecast

Добродојдовте на нашата веб страна „Охрид Соби“

Ние ви нудиме добро сместување по поволни цени, се наоѓаме во строг центар на градот и располагаме со капацитет од 20 легла кои се распределени од двокреветни па се до четирикреветни.

Сите соби се со одделна бања, со тераса, мини кујна, безжичен интернет, кабелска телевизија. Објектот е приватна куќа и има сопствен паркинг простoр, но со ограничен капацитет. Куќата е на самиот влез од Охридската Чаршија.

 
Пријатели

opstina

Site Meter
<